Aktuális :: Bécsi kirándulás

2014.december. 2.
Bécsi kirándulás
Diákjaink egynapos bécsi kirándulást nyertek!

2014 szeptemberében a Nyelvek Európai Napja alkalmából – immáron hatodszor – került megrendezésre a „Hol Kelet s Nyugat összeér…” címmel egy megyei pályázat. Ebben az évben a téma hazánk európai uniós tagságának 10. évfordulója, valamint a vasfüggöny leomlásának 25. évfordulója volt.

Iskolánkból három, 4. osztályos tanuló vett részt a versenyen: Horváth Enikő, Varga Eszter és Vizmati Vivien. Az alsó tagozatosoknak plakátkészítési versenyt hirdettek a fenti témák egyikében. Díjnyertes alkotásuk „Függöny fel!” címmel a kapcsolódó galériában látható.

Munkájuk jutalma egy egynapos bécsi kirándulás volt 2014. november 30-án! A tartalmas programban szerepelt a Természettudományi Múzeum, séta a bécsi adventi vásárban valamint a Hadtörténeti Múzeum.

Eredményükhöz szívből gratulálunk!