Aktuális :: Családi Nap 2016.

2016.október. 3.
Családi Nap 2016.
Hagyományteremtő céllal megrendezésre került - nagy sikerrel - az I. Iskolai Családi Nap.

Az iskola Szülői Munkaközössége minden évben aktív résztvevője az iskola mindennapjainak. Ennek első állomása a hagyományteremtő céllal megrendezett I. Iskolai Családi Nap volt.

A gyerekek és a szülők egy napsütéses szombat délutánt tölthettek az iskola udvarán, ahol a tanító nénik és a kreatív anyukák kézműves foglalkozásokkal várták őket. Nagy lelkesedéssel készültek színes papírból a sünik, a só-liszt gyurma szőlők, a vidám sárkányok, a barátság kavicsok. Az ugráló várat, a lovas kocsizást és a tetoválást a kicsik és nagyok is egyaránt élvezhették. A délután folyamán részt vehettek a gyerekek a soproni és a fertődi rendőrség közreműködésével egy közlekedésbiztonsági bemutatón, kipróbálhatták a rendőrautót és egy kerékpáros ügyességi pályát. Nagy sikert aratott az Iskola TOTÓ, a 13+1 találatos szelvények kitöltői között értékes ajándékcsomagokat sorsoltunk ki. A hegykői Önkéntes Tűzoltó Egyesület bemutatójára is sokan voltak kíváncsiak. A szülői munkaközösség tagjai, a segítő szülők szendvicsekkel, rétessel, süteménnyel és finom gulyáslevessel kínálták a program résztvevőit.

A napot egy hatalmas tábortűzzel zártuk, melyet az iskola „kis tűzoltói” oltottak el.

Nagy köszönettel tartozom a sikeres nap lebonyolításáért a meghívott résztvevőknek, az iskola dolgozóinak, a megjelent szülőknek és gyerekeknek, és a szervező Szülői Munkaközösség tagjainak.

Némethné Horváth Szováti Tímea, a Szülői Munkaközösség elnöke