Aktuális :: Padcsere az 5. osztályban

2018.november.19.
Padcsere az 5. osztályban
Új asztalok érkeztek az 5. osztályba!

Az ötödik osztályosok padja balesetveszélyes volt: szög állt ki az asztallapokból, érdes lett a teteje, az oldala, tönkre tette a ruházatukat stb. stb. A tankerület erre a tanévre nem tudta ígérni, hogy az új asztalokat finanszírozná. Sajnáltam az ötödikeseket, mert az utóbbi években minden osztályban sikerült kicserélni a padokat. Vagy az Önkormányzatunk, vagy a Soproni Tankerületi Központ engedélyezte. Csupán az 5. osztályban maradt meg még a régi.

A kedves szülőket kértem meg, hogy idén adományozzanak az új bútorokra pénzt. „A Hegykői Általános Iskola Tanulóiért” alapítványra jött is adomány, köszönet érte.

Külön köszönöm nagy értékű adományát Sükösd Árpád úrnak, Judik Péter úrnak és Som János úrnak.

A padok összesen félmillió forintba kerültek. Szállító: ALEX Fémbútor Kft. Zsámbék.

A gyerekek pénteken megkapták az új tanulói asztalokat.

Köszönöm az összefogást!

Hegykő,2018. 11. 19.