Aktuális :: Bolyai anyanyelvi csapatverseny

2018.november.29.
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
Idén ismét nagyon büszke lehettem tanítványaimra!

A Bolyai anyanyelvi csapatversenyen ismét bebizonyították, hogy az órai odafigyeléssel, a rendszeres tanulással, egy kis plusz gyakorlással a megye legjobban teljesítő nyolcadikosai közé tartozhatnak irodalomból és nyelvtanból, még akkor is, ha egy kis faluból érkeznek, és nálunk sokkal nagyobb városi iskolák diákjaival versenyeznek.

A megyei megmérettetésen 37 csapat közül a 2. legjobbak lettek, és mindössze egy helyezés választotta el őket az országos küzdelemtől. Szeretem ezt a versenyt, mert a tudás mellett a kreativitásnak és a csapatszellemnek is döntő szerepe van, és az életben is erre lesz a legnagyobb szükségük majd a gyerekeknek, hogy sikeres felnőttek legyenek.

Ezért gratulálok nagy szeretettel Faragó Rebekának, Szász Szonjának, Varga Esztinek és Vargha Kittinek az eredményéhez!!!

Sok puszi nekik!!! :)

Kissné Kóczán Gyöngyi