Aktuális :: Happy-hét, a Víz világnapja 2019.

2019.április. 9.
Happy-hét, a Víz világnapja 2019.
A Happy-hét és a Víz világnapjának programjai

Iskolánkban az alsó tagozatosok méltón ünnepelték meg a Happy-hetet. Rengeteg műhelymunka, foglalkozás, előadás, játék és vetélkedő volt a vízfogyasztás népszerűsítésére. Bizonyítja ezt, hogy 5 kategóriában (rajzverseny, dalátírás - link a cikk végén, fotópályázat gyermekeknek, pedagógusnak, reklám - link a cikk végén) is küldtük pályamunkákat.

Mindennap posztoltunk az eseményeket iskolánk facebook oldalán is, hogy a szülőket is tájékoztassuk. Rengeteg lájkot, megosztást, üzenetet is kaptunk.

A projekthéten a felső tagozatosok is részt vettek, az utolsó napon ők is bemutatták, hogy mivel készültek a héten.

Utolsó nap egyik kedves szülő palackozott ásványvizet ajándékozott tanulóinknak elismerése jeléül.

Zárásként örökös ÖKO iskolaként szemétszedéssel zártuk a napot, ide a felső tagozatosok is csatlakoztak.

Sok élménnyel és tudással lettek gazdagabbak tanulóink a hét során.

A dalátírás megtekintése

A reklám megtekintése