Aktuális :: Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

2019.június.18.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Itt a 2018/19-es tanév vége. Az évzárón sokan kapnak könyvet, oklevelet. Lehet, hogy nem lesz kiemelve két olyan tanítványom, akik idén távoznak iskolánkból nyolcadikosként. Oklevélhez nem jutottak, de 4 éven keresztül jártuk a helyesírási versenyeket velük. Készültek tisztességesen, és szép eredményeket értek el a megyei versenyeken, de nem ők voltak a legjobbak. Varga Eszter és Vargha Kitti minden évben a megyei legjobb 20-ban, néha 10-ben voltak a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen. Ez egy nagyon nívós és nehéz verseny volt. Csak a megyei legjobb jutott az országos döntőbe. Csak ő kapott oklevelet. De a mi diákjaink több száz korosztálybeli közül lettek a legjobb megyei döntősök között. Oklevél nélkül...de nagy tudással és szép eredménnyel.

 

Itt köszönöm meg nekik ezt a kitartó munkát és a szép helyezéseket!

 

További sikerekkel vigyék tovább iskolánk jó hírét!

 

Kissné Kóczán Gyöngyi


Előzetes

tovább

Kapcsolat

Cím

9437 Hegykő, Iskola u. 7-9.

E-mail cím

titkarsag@altisk-hegyko.sulinet.hu

Telefon

+36-99-/540-040

tovább

© 2011 | Fertő-táj Általános Iskola | Adatvédelmi nyilatkozat | Impresszum

Feki Webstudio @ 2011 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás