Aktuális :: Menza tájékoztató

2020.március.14.
Menza tájékoztató
Az ebédelés rendje.

Tisztelettel kéri a konyha, hogy hétfőn reggel 8 óráig jelezzék, hogy az elkövetkezendő napokra kérnek-e  ebédet!

Tehát menza VAN. De nem azt kell  jelenteni, hogy ha valaki lemondja, hanem ellenkezőleg: akkor  kell betelefonálni, ha valaki kér. Ugyanis eleve  mindenkit kihúznak, és csak arra főznek , aki kér ebédet! Aki nem szól, annak nincs ebédje.

Az ebédet a menzáról éthordóban is el lehet vinni.

Pontosítás (2020.03.15.)

Az előző hirdetés kiegészítéseképp megnyugtatásul közöljük, hogy a menzai főzés a lehető legrugalmasabb lesz hétfőn,  úgy készülnek, hogy minden ebédelős  gyermek  kap ebédet, az is, aki nem jelzi külön  hétfő reggelig. Mindenkinek fog jutni! Kedves  szülők, az se probléma, ha nincs éthordójuk, mert a menzai  asztalnál is meg lehet  enni. Nem kell aggódni! Mindenkinek teljes nyugalmat és jó étvágyat kívánunk!

Köszönöm a türelmüket, köszönöm a megértésüket!

Zambó Istvánné, ig.