Aktuális :: Diáknap a Fertő-táj Általános Iskolában

2013.június. 6.
Diáknap  a Fertő-táj Általános Iskolában
Május 31-én tartottuk iskolánkban a diák-önkormányzat napját. Immár hagyomány, hogy a csapatversenyt rendezünk az összes gyermek részvételével. Érdekesség, hogy a csapatok tagjai vegyes életkorúak. A helyszínek: az iskola és a tornacsarnok környéke. Különleges állomás volt idén Bözsi néni( Kertész Gyuláné) lakása: falunk megyeszerte híres babagyűjtője bemutatta a szebbnél szebb babáit, és a versenyfeladatok is ehhez kapcsolódtak. Bözsi néni szavait élmény volt hallgatni. Isten éltesse sokáig!

Előzetes

tovább

Kapcsolat

Cím

9437 Hegykő, Iskola u. 7-9.

E-mail cím

titkarsag@altisk-hegyko.sulinet.hu

Telefon

+36-99-/540-040

tovább

© 2011 | Fertő-táj Általános Iskola

Feki Webstudio @ 2011 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás
ÖKOISKOLA: Iskolánk 2011. június 4-én, Budapesten ünnepélyes keretek között megkapta az ökoiskola címet.